2024.05.23 17:58

XXVI. Szatmárnémeti Városnapok 2024

  Flattr this
 

Helyszín: Szatmárnémeti Új Főtér
Satu Mare, Piaţa 25 Octombrie
Időpont: 2024 máj. 24 - 26., péntek-vasárnap
Beugró: ingyenes

SZATMÁRNÉMETI VÁROSNAPOK | 2024 – TELJES PROGRAM
NAGYSZÍNPAD
OKTÓBER 25. TÉR

MÁJUS 24., PÉNTEK
18:00 – Hivatalos megnyitó
18:15 – Ad Libitum Voices és a Dinu Lipatti Állami Filharmónia
19:00 – Nappali tűzijáték
19:30 – D’accord Band
20:15 – AMI
21:15 – Dzsúdló
22:45 – Delia
00:00 – Retro hits DJ Big Juniorral és a szatmári DJ-kel

MÁJUS 25., SZOMBAT
18:30 – Open Wings Studio
18:45 – XXL Band
19:25 – Taisa
19:40 – Villia
20:15 – Alina Eremia
21:15 – The Motans
22:15 – Smiley
23:15 – Drónshow
23:45 – SunCity Brass
00:30 – Retro hits a szatmári DJ-kel

MÁJUS 26., VASÁRNAP
17:30 – 5 Steps Ahead
18:15 – Black River Blues Band
19:30 – Compact
21:00 – Bagossy Brothers Company
22:30 – Voltaj

GYERMEKSZÍNPAD
BATTHYÁNY (CORNELIU COPOSU) SÉTÁNY, RENDEZVÉNYGÖDÖR
Szatmári óvodák, iskolák, táncklubok műsorai és gyermekelőadások

MÁJUS 24., PÉNTEK
10:00 – 9-es Számú Napközi – Pușcaș Eliza
10:05 – Voinicelul Napközi
10:13 – Mondiala Napközi
10:18 – Bălcescu–Petőfi Általános Iskola
10:24 – 6-os Számú Napközi
10:30 – 14 Mai Napközi – nagycsoport
10:42 – Guliver Napközi – nagycsoport
10:47 – Guliver Napközi – középső csoport
10:55 – 11-es Számú Napközi – középső csoport
11:03 – 14 Mai Napközi – középső csoport
11:10 – 6-os Számú Napközi – nagycsoport
11:20 – 21-es Számú Napközi – vegyes csoport
12:00 – Gyermekek Palotája – könnyűzenei-, népzenei előadások és modern táncok
15:55 – Bălcescu–Petőfi Általános Iskola – VIII. B osztály és Avram Iancu Általános Iskola – VI. B és VIII. B osztályok
16:15 – MT Creative Art Studio
17:00 – Royal Dance Club
17:30 – Crazy Dancers Crews
17:38 – Regal Dance Club
18:22 – Open Wings Studio
18:52 – Inedit Együttes
19:30 – Divatbemutató – Adriana Popescu Bueno BIA hajból készült ruhák
19.40 – Folkzenei műsor Loredana Morar, Florin Micaș, Cezar Petrovici, Sorin Balaj és Radu Lup előadásában

MÁJUS 25., SZOMBAT
10:00 – Avram Iancu Általános Iskola – előkészítő osztály
10:06 – Robi Fitness Aerobic
10:20 – 14 Mai Napközi
10:50 – Szatmárnémeti Népművészeti Iskola – könnyűzenei műsor
11:55 – Beregszászból érkező diákok művészeti műsora
12:30 – Szatmárnémeti Népművészeti Iskola – könnyűzenei műsor

MÁJUS 26., VASÁRNAP
10:30 – A kiskakas gyémánt félkrajcárja. Rendező: Nagy Regina – az Északi Színház Brighella Bábtársulatának előadása (HU)
12:00 – A három kismalac. Rendező: Dana Bonțidean – a kolozsvári AnimaArt Társulat bábelőadása (RO)

FOLKLÓR SZÍNPAD
BATTHYÁNY (CORNELIU COPOSU) SÉTÁNY, RENDEZVÉNYGÖDÖR
MÁJUS 25., SZOMBAT
13:30 – Mikolai Tánccsoport
13:50 – Ghiță Blidar
14:00 – Adrian Lupescu
14:10 – A Szatmárnémeti Népművészeti Iskola együttese
14:40 – Melania Struț és Călin Casian
15:00 – Röpike Néptánccsoport
15:30 – Romina Sîrbe
15:50 – Bianca Cionca
16:10 – Nepoții Iancului (Răzvan Roșu)
16:40 – Sorin Petric
17:10 – Malvina Madas Iederan
17:30 – Maria Petca Poptean
18:00 – GESO Népi Együttes
18:50 – Sergiu Matoșean és együttese
19:20 – Marian Buzilă
19:40 – A Nagykárolyi Ceatăra Népi Együttes és Ana Holdiș Pop, Vlad Jurchiș és Bianca Timiș
20:30 – Nicolae és Nicușor Mureșan
21:00 – Giurgi Florentina és Petre
21:30 – Petrică Mureșan
22:00 – Ovidiu Homorodean

MÁJUS 26., VASÁRNAP
13:40 – Fekete Rózsák
14:00 – Egri Csodaszarvas Néptáncegyüttes
14:25 – Doruri Sătmărene Népi Együttes
14:50 – Sara Nistor, Bogdan Bota, Alex Pop Sălagean
15:10 – Zele testvérek - Vocea Oșenilor
15:40 – Anamaria Pteancu
15:50 – Ștefan és Ileana Andreica
16:10 – Sorin Buc és együttese
16:30 – Viță de Iederă Népi Együttes
17:00 – Szatmár Megyei Szamoshát Néptánccsoport
17:20 – Aurica Flonta és együttese
17:40 – Sabo Ionel
18:00 – Maria Tripon
18:20 – Viorel Pop és Oaș Music
18:40 – Cununița Népi Együttes, Leontina Dorca és Carmen Maria Sas
19:20 – Ovidiu Barteș és Cristian Totpati
19:50 – Alexandra Chira
20:20 – Argus Együttes
20:40 – Sergiu Vitalian Vaida és Nănașii
21:00 – A Máramarosi Iza Együttes
21:30 – Nicolae és Tudor Furdu Iancu és taraful Crai Nou

TOVÁBBI PROGRAMOK

MÁJUS 24-26., PÉNTEK-VASÁRNAP – Régi főtér
10:00–20:00 – Termelők és kézművesek vására
MÁJUS 25., SZOMBAT
12:00 – Muzsai István kiállításának megnyitója
Helyszín: Iparosotthon, Stefan cel Mare utca 18. szám
15:00 – Treasure Hunting – városi kincskeresés
Találkozó- és kiindulópont a római katolikus székesegyház előtt

MÁJUS 26., VASÁRNAP
10.00 – Szatmárnémeti Városnapok Kupa sakkverseny – a Szatmárnémeti Olimpia VSK szervezésében – Régi főtér
10:00 – City tour – helytörténeti séta a történelmi városközpontban
Találkozópont a római katolikus székesegyház előtt.
15:00 Strong man – Big Security Kupa
Helyszín: a polgármesteri hivatal bejárata előtt

Szervezők: Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatal és a G. M. Zamfirescu Kulturális Központ

Támogatók:
CIUC – a rendezvény főtámogatója
COCA COLA, BARTA ATI, PIZZA WOW

 

 

Értékelés beiktatása folyamatban...
Még nincs értékelve. Legyél te az első aki értékeli!
Klikkelj a megfelelő számú csillagra, hogy értékelhess.


volt/lesz:

#worldmusic23#zachergaborsm#adlibitumvoices a városnapokon
2024. június 24. hétfő,
Ma Iván, holnap Vilmos ünnepli a névnapját.
Küldök neki(k) képeslapot.
A hírességek közül ma ünnepli a születésnapját: Kiss Orsolya „Kisó”, Petra Nemcova.

A RNB mai RON árfolyama

• SZAVAZZÁ' •

SZERINTED KI A LEGÁLLATABB?















régi szavazások